CAŁA JA

 

Niechętnie wypowiadam się medialnie. O wiele bardziej wolę, kiedy mówią o mnie inni. Oddaję głos ekspertom i użytkownikom, bo ważna jest dla mnie ich opinia. Czasem zagram w reklamie, ale traktuję to raczej jako element mojej pracy. Być może zabrzmi to nieskromnie, ale wiem,

że jestem motoryzacyjną gwiazdą. A w swojej kategorii kompaktów jestem po prostu najlepsza. Przyciągam wzrok innych dynamiczną i nowoczesną linią nadwozia. Układ świateł, kierunkowskazów wszystko zaprojektowane z najwyższą starannością.

 

 

Świetnie odnajduję się w biznesowym świecie.

Lubię piękne i funkcjonalne dodatki, a nowoczesne trendy w modzie nie są mi obce. Dlatego potrafię się zmieniać i dostosowywać do sytuacji. Bardzo dobrze mi w biznesowym świecie. Posiadam najlepszy w swojej klasie układ wspomagania kierownicy by praca ze mną nie była męcząca. Jestem także ambitna. I mimo że zdobyłam wiele nagród, to najbardziej cenie opinie najbliższych. Jak to kobieta.

 

 

Krótkie czy długie? Nie ma znaczenia. Po prostu uwielbiam podróże.

Jestem też opiekuńcza. Dzięki wielu aktywnym i pasywnym systemom bezpieczeństwa każdego dnia z największą troskliwością dbam o najbliższych. Jestem niezastąpiona, kiedy trzeba bezpiecznie zaparkować lub ostrzec przed nadmierną prędkością. Długie podróże ze mną to prawdziwa przyjemność.

 

Brzmi to nieskromnie? Wygląda, jakbym się chwaliła? Przeciwnie. Jestem jak większość kobiet i ciągle czekam na nowe wyzwania. Więc gdzie dziś pojedziemy? Nie mogę się już doczekać.

 

Twoja Astra